Filosoofia

Ka meie praeguses kiiresti muutuvas maailmas, kus isegi tehnoloogilised avastused on muutunud justkui iseenesest mõistetavaks, leiame me vahel hetke, kasvõi tahtmatult, et unustada kõik muu ja kuulata ümbrust. Me kuuleme neid looduse ainulaadseid ja võrratuid hääli, mis omavahel suheldes loovad kordumatuid helipilte: haprad kivid keerlemas merelainete võimsas tantsus, puude sahin jõuliselt viliseva tuule käes, vihmapiiskade õrn puudutus kergetel puulehtedel.

Helid on meie jaoks tavaline nähtus, kuni kuuleme neid regulaarselt, kuid samas on nad meie jaoks nii lummavad ja ebatavalised, mistõttu juba esimesedki muusikainstrumendid olid loodud naturaalsetest materjalidest, et püüda taastoota neid looduse poolt antud n-ö imelisi kingitusi. Et viidata veel enam komplekssele ja võdisema panevale helile, siis kaasaegsed heliloojad ja muusikud kasutavad oma loomingus just neid tehnikaid, mida kasutasid kunagi ka puhtast loodusest inspiratsiooni saanud suurmeistrid.

Tänu uutele tehnoloogiatele, luuakse meie kiiresti muutuvas maailmas pea iga päev uusi helisid. Iga heli omab tähendust ja mõttelist seost, nagu sõnadki, kuid ühinedes saavutavad nad täiuslikkuse ja harmoonia.

Toodete arendamisel on meie jaoks olulisim kuulda ja mõista, mis on heli juures kõige tähtsam, tabada ära, mis mõtteid need meie peas tekitavad ning säilitada nende helide kvaliteet. Meie suurimaid väljakutseid selles loomingulises protsessis on püüda vältida nende unikaalsete looduslike helide rikkumist või sootuks kaotamist. Vastupidi, me püüame edastada need sellise kvaliteediga nagu need looduses esinevad. Luues oma tooteid ei püüa me parandada heli, vaid kuulajaid. Meie põhieesmärk on taastoota heli väikseimatki detaili ning võimendada emotsioone, mida kuuldu võib tekitada. Meie ettevõtte eesmärk on läbi helide rikkalikkuse edastada eluharmooniat. Need helid omavad seda suuremat efekti, kui suudame oma kiire elutempo juures viivuks peatuda, aja maha võtta ja lihtsalt kuulata, mida helidel öelda on.